KUNSZENTMÁRTON KSK

kunszentkezi.hu

Makói torna győzelem

2015. szeptember 12-én a makói "VALKER KUPA - nemzetközi férfi kézilabda tornán" szerepelt csapatunk.

168 óra alatt ez volt a második felkészülési torna melyen részt vettünk, és mindkettőn torna győztesek lettünk!

Több kulcs játékosunk munkahelyi elfoglaltság miatt nem tudott eljönni Makóra, de bemutatkozott csapatunkban a kapus Sztancsik Csaba (Kondorosról) és az átlövő Gelley Dávid (Törökszentmiklósról), valamint kiválóan beilleszkedtek a junior játékosok is.

Az első mérkőzést a Makói KC játszotta a román Nagyszentmiklós ellen, ahol nagy küzdelemben hazai győzelem született.

A következő találkozón csapatunk a bajnoki rivális Kiskunfélegyháza ellen lépett pályára, és kiváló második félidei játékkal 6 gólos hátrányból 2 gólos győzelmet szereztünk 21:19 (9:15).

A harmadik helyet a vesztes csapatok mérkőzésén a Kiskunfélegyháza szerezte meg.

DÖNTŐ: Kunszentmárton - Makó 20:16 (9:7)

Az NB II-ben a bajnoki címre is esélyes csapatok küzdelme szoros első félidő után magabiztos kunszenti győzelemmel zárult, így egy hét leforgása alatt ismét torna győztesek lettünk!

VALKER KUPA végeredménye: 1. Kunszentmárton, 2. Makó, 3. Kiskunfélegyháza, 4. Nagyszentmiklós (Román)

A torna gólkirálya csapatunkból Gelley Dávid lett, a "legsportszerűbb csapat" a Kunszentmárton Kézilabda Sport Klub!

NB II-es bajnoki rajt 2015. szeptember 19-én a kunszentmártoni Dani Margit Sportcsarnokban a Köröstarcsa csapata ellen!