KUNSZENTMÁRTON KSK

kunszentkezi.hu

Rangadót nyert a kunszenti csapat

Október 30-án Kiskunfélegyházán a KÉSZ Arénában találkozott egymással a tabella élén álló Kiskunfélegyházi HTK kézilabda csapata és a bajnoki címvédő UniTurn Kunszentmárton KSK. A mérkőzés előtt mindkét csapat 5-5 győzelemmel, hibátlan teljesítménnyel szerepelt a bajnokságban.

A rangadón a hazaiak visszavágásra készültek az elveszített májusi bajnoki döntő miatt, de már a találkozó első perceiben kiderült, hogy ez nem könnyű feladat. Csapatunk végig vezetve, esélyt sem adott a félegyházának, akik az első gólt az 5. percben lőtték (1-5), és az első félidőben csupán 9-szer (!) tudták bevenni a remekül védő Subicz Attila kapuját (9-12).

A második játékrész elején 1 gólra felzárkóztak a hazaiak (11-12), de továbbra is a mi akaratunk érvényesült. Tökéletes védekezéssel, remek támadásokkal egyre növeltük a gólkülönbséget. A vége előtt már 8 góllal is vezettünk (16-24). Az utolsó 2 percben még 4 hazai gól született (kettő 7 méteresből), de ez csak az eredményt szépítette.

Csapatunk ezzel a győzelemmel a bajnoki tabella élére lépett!

Felnőtt mérkőzés: Kiskunfélegyházi HTK - UniTurn Kunszentmárton KSK: 20-24 (9-12)

Góllövők: Cselovszki Cs. 1, Danku Cs. 1, Fejes M. 2, Fekete K. 3, Gelley D. 9, Kovács A. 4, Tóth L. "Jacsa" 4.

Junior csapatunknak nem sikerült a pontszerzés!

Junior mérkőzés: Kiskunfélegyházi HTK - UniTurn Kunszentmárton KSK: 39-21 (19-12)